Plastová okna Decco - skla

Standartně jsou tato okna zasklena izolačním dvojsklem s pokovenou vnitřní vrstvou a mezisklením prostorem, který je vyplněn tepelně nevodivým plynem ( argonem ). Dosahuje se tak tepelného odporu U = 0,72 W/m2K.

 V nabídce máme také skla s ornamentem ( neprůhledná ), nebo skla s bezbečnostní folíí Connex.

 

Při výběru zasklení oken je nutné pečlivě posoudit a vybrat správný typ zasklení, aby okno splnilo požadavky pro které ho chceme využít. Největší plochu okna tvoří skleněná výplň. Nejdůležitější jsou dvě vlastnosti - Tepelná izolace a akustická izolace. Tepelně izolační schopnost skla se vyjadřuje koeficientem tepelného prostupu Ug (W/m2K) čím nižší hodnota, tím lepší izolační vlastnosti. Akustická izolace plní funkci redukci hluku např. z hlučné ulice.

 

Jak dosáhnout lepší tepelné izolace oken (typ zasklení)?

Pro lepší tepelně  izolační vlastnosti zasklení v plastových oknech se dosahuje instalací dvojskel, trojskel a kombinací síly nebo typu skla. Další parametr je použitý rámeček a použitý plnící plyn mezi skly. Náhradou jednoho ze skel lze přidat různé další funkce skla, jako je zesílená tepelná izolace,  akustická izolace, protisluneční funkce, bezpečnost nebo také dekorativnost.

 

Jak dosáhnout lepší akustické izolace?

Pro lepší akustické izolační vlastnosti zasklení v plastových oknech se dosahuje instalací speciálního skla ( lepené sklo se speciální folií, která pohlcuje vibrace) do dvojskel nebo trojskel.