Plastová okna Decco - kování

 

Inteligentní kování

V zimním období způsobuje pravidelné větrání místností značné energetické ztráty. Kování umožňuje tyto ztráty minimalizovat díky pozvolné výměně vzduchu v poloze celoobvodového odsazení, v níž je křídlo po celém svém obvodu odsazeno o 6 mm od rámu. Vydýchaný vzduch opouští místnost v horní oblasti okna a spodní částí přichází čerstvý vzduch a pozvolna se dostává do místnosti. Během pozvolného větrání nedochází k nárazovému ochlazení místnosti a energetické ztráty jsou díky tomu značně nižší než v případě vyklopeného okna.

 


 

Otevíravě-sklopné kování

activPilot je modulárním systémem s jasnou strukturou a ve srovnání s předchozími produktovými řadami také značně zredukovaným počtem prvků.


 

Kování s paralelním odsazením

activPilot Comfort je v současnosti jediným systémem na trhu, který je během větrání schopen zároveň zajistit také vysokou odolnost okna proti vloupání. Je to především zásluha vyjímečné kontrukce rámových protiplechů.


 

Standardy pro export

Firma Winkhaus působí v celé Evropě a také na trzích v Asii a USA. Naši technici za ta léta nasbírali obrovské množství zkušeností a znalostí na téma systémových řešení na zahraničních trzích. Tato řešení dnes standardně nabízíme a jsme schopni dodat i velmi nestandardní systémy kování. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


 

Posuvně-výklopné kování

Posuvně-výklopné kování je ideálním řešením pro zasklené plochy sahající co nejblíže k podlaze nebo také pro okna a dveře nadstandardních šířek.


 

Okenní a dveřní doplňky

Aby bylo portfolio produktů společnosti Winkhaus kompletní, nabízíme otevírače nadsvětlíků, okenní kliky a dveřní garnitury Hoppe, samozavírače Geze a další zajímavé produkty dnes již nezbytné pro výrobce oken a dveří.